CARRARO ÇAĞLA BADEM FİDANI

139,92 TL
Bir alt ürün seçiniz
Yorumlar (2) | Yorum Yaz
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (2)
 • CARRARO ÇAĞLA BADEM FİDANI ÖZELLİKLERİ

  Fidan Seçiniz bölümünden aynı çeşide ait farklı anaçlara aşılı ve farklı boylarda fidan seçebilirsiniz. Hepside aynı meyveyi verirler çünkü hepsinede aynı çeşit aşılanmıştır. Fidanlarımız sık dikim için ve-veya değişik toprak yapılarına adaptasyon için bodur - yarıbodur - klasik(tohum anacı) anaçlara aşılanmaktadır. Anaçların özellikleri ve büyüklükleri aşağıdaki tablolarda gösterilmektedir. Fidanlarımız çıplak köklü, tüplü ve saksılı olarak satışa sunulmaktadır. Saksı ve Tüp büyüklükleri Litre olarak belirtilmiştir ve aşağıda resimde gösterilmiştir. Çıplak köklü fidanlarımız ise 130 cm lik kutularımıza sığacak şekilde kök ve dalları budanarak dikime hazır gönderilecektir.

  Tür  : BADEM
  Çeşit  : CARRARO
  Orjini  : İtalya
  Diğer İsimleri  :
  Ağaç Özellikleri  : Kuvvetli yarıdik ve çok verimli.
  Meyve İriliği  : Orta İri
  Meyve Şekli  : Uzun, oval şekillidir.
  Meyve Kabuğu  : Kahverengidir. % 3 - 10 ikiz meyve yapabilir.
  Meyve İçi  : Koyu kahverengidir, iç randımanı %35-40 civarındadır.
  Meyve Kalitesi  : Çok kalitelidir.
  Depolama süresi : Çağla olarak depolama süresi kısadır.
  Çiçeklenme zamanı  : Çok erken dönemde çiçeklenir.
  Derim Zamanı  :
  Tozlayıcıları  :
  Diğer özellikleri  : Diğer bademlere göre erkencidir ve erken çiçek açar. Bu yüzden baharda çağla olarakda tüketilir. Bekletilirse iç bademde elde edilebilir.
  fidandeposu.com fidandeposu.com fidandeposu.com

  Carraro Çağla Badem Fidanı

  Badem hemen hemen herkesin sevdiği bir yiyecek türü olsa da yetiştirilmesi ve bakımı zordur. Türkiye'de satışa sunulan ve fidandeposu.com adresinden bulabileceğiniz badem fidan çeşitleri kalitelidir.

  Carraro Çağla Badem Fidanının Özellikleri Nelerdir?

  Bademin fidan çeşitleri arasında erkenci olup daha hızlı çiçek açan carraro çağla badem fidanı bu özelliği sayesinde çağla badem olarak da tüketilebilir. Ama çağla olarak tüketilme süresi kısadır. Uzun ve oval şekli olan carraro çağla badem fidanı orta irilikte olup kabuğu kahverengi, içi ise koyu kahverengidir. İç randımanı %35-40 civarında olup çok kaliteli bir badem çeşididir. Orijini İtalya olan bu badem çeşidini fidandeposu.com adresinden bulabilir ve kolayca satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.