TEXAS BADEM FİDANI

122,98 TL
Bir alt ürün seçiniz
Yorumlar (7) | Yorum Yaz
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (7)
 • TEXAS BADEM FİDANI ÖZELLİKLERİ

  Fidan Seçiniz bölümünden aynı çeşide ait farklı anaçlara aşılı ve farklı boylarda fidan seçebilirsiniz. Hepside aynı meyveyi verirler çünkü hepsinede aynı çeşit aşılanmıştır. Fidanlarımız sık dikim için ve-veya değişik toprak yapılarına adaptasyon için bodur - yarıbodur - klasik(tohum anacı) anaçlara aşılanmaktadır. Anaçların özellikleri ve büyüklükleri aşağıdaki tablolarda gösterilmektedir. Fidanlarımız çıplak köklü, tüplü ve saksılı olarak satışa sunulmaktadır. Saksı ve Tüp büyüklükleri Litre olarak belirtilmiştir ve aşağıda resimde gösterilmiştir. Çıplak köklü fidanlarımız ise 130 cm lik kutularımıza sığacak şekilde kök ve dalları budanarak dikime hazır gönderilecektir.

  Tür  : BADEM
  Çeşit  : TEXAS
  Orjini  : A.B.D.
  Diğer İsimleri  :
  Ağaç Özellikleri  : Kuvvetli ve yarıdiktir, verimlidir.
  Meyve İriliği  : Orta iridir.
  Meyve Şekli  : Uzun, oval şekillidir.
  Meyve Kabuğu  : Kahve rengidir, %15 ikiz meyve yapabilir.
  Meyve İçi  : Koyu kahverengidir, iç randımanı %45 civarındadır.
  Meyve Kalitesi  : Kalitelidir.
  Depolama süresi : Çok uzun süre depolanabilir.
  Çiçeklenme zamanı  : Orta - geç dönemde çiçeklenir.
  Derim Zamanı  : Temmuz ortası.
  Tozlayıcıları  : Marcona
  Diğer özellikleri  : Kabuğu el ile kırılmaz. Diş bademidir.
  Fidandeposu.com Fidandeposu.comFidandeposu.com

  En sevilen kuru yemişlerden olan badem, fiyatların yükselmesi sebebiyle badem sevenleri kendi bademlerini yetiştirmeye itmiştir. İnsanlar artık kendine kadar olan küçük bahçelerinde bile ağaçlar yetiştirmektedir. Kış aylarının vazgeçilmezi olan bademi dikmek içinde kaliteli bir badem fidanı şarttır. Bu kaliteli fidanları satın almak için de güvenilir fidancılar bulmak gerekir. Eğer güvenilir bir yerden badem fidanı almak istiyorsanız fidandeposu.com sitesi sizin için en uygun ve güvenilir adres olacaktır.

  Texas Badem Fidanı Nasıldır?

  Texas badem fidanı adından da anlaşılacağı gibi ABD menşeilidir. Kuvvetli ve verimli bir badem ağacı türü olan texas bademinin meyveleri orta iriliktedir. Çok uzun süre depolanabilen texas bademleri ve fidan çeşitleri için fidandeposu.com sitesini ziyaret ederek uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz. Sitede diğer fidan çeşitleri hakkında da bilgi alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.