BEYAZ MEYVELİ DUT FİDANI

159,94 TL
Bir alt ürün seçiniz
Yorumlar (7) | Yorum Yaz
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (7)
 • BEYAZ MEYVELİ DUT FİDANI ÖZELLİKLERİ

  Fidan Seçiniz bölümünden aynı çeşide ait farklı boylarda fidan seçebilirsiniz. Hepside aynı meyveyi verirler çünkü hepsinede aynı çeşit aşılanmıştır. Fidanlarımız çıplak köklü, tüplü ve saksılı olarak satışa sunulmaktadır. Saksı ve Tüp büyüklükleri Litre olarak belirtilmiştir ve aşağıda resimde gösterilmiştir.Çıplak köklü fidanlarımız ise 130 cm lik kutularımıza sığacak şekilde kök ve dalları budanarak dikime hazır gönderilecektir.

  Tür : DUT
  Çeşit : BEYAZ DUT
  Orjini : Anadolu.
  Diğer İsimleri :
  Ağaç Özellikleri : Kuvvetli ve dik gelişir.
  Meyve İriliği : Orta.
  Meyve Şekli : Silindirik ve hafif uzunca.
  Meyve Kabuğu : Beyaz ve yumuşak dokulu.
  Meyve İçi : Sulu.
  Meyve Kalitesi : Tatlı ve kaliteli.
  Depolama süresi : Depolanmaz.
  Çiçeklenme zamanı : Orta dönemde çiçeklenir.
  Derim Zamanı : Mayıs sonu.
  Tozlayıcıları : Kendine verimli.
  Diğer özellikleri : Diğer dutlar gibi döküldüğü yerleri siyaha boyamaz. Bu yüzden ev bahçelerinde tercih edilir.Kurutmalık bir çeşittir.
  fidandeposu.com

  Diğer özellikleri :

  Beyaz meyveli dut fidanı; anavatanı Doğu Asya olan Moracaea familyasından gelen hızlı büyüyen bir dut türüdür. Dalları kalın ve geniş tepeli bir ağaç türüdür. Verdiği meyvelerin ağırlığı 10-15 gram arasında değişmektedir. Hasat vakti kısa olan bir türdür. Yetişmesi kolaydır ve ülkemizde hemen hemen her bölgede yetişebilir.
  Nereden Temin Edilebilir?Beyaz meyveli dut fidanı evlerin bahçesinde dahi ekilebilir ve yetiştirilebilir bir fidan türüdür. Diğer dutlar gibi döküldükleri yerlerde siyah izler bırakmazlar. En güzel beyaz meyveli dut fidanları en uygun ödeme ve taksit seçenekleriyle birlikte Fidandeposu.com adresinden temin edilebilir. Aynı çeşide ait farklı boylarda fidan seçmek de bu adreste mümkün.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.