%7 İNDİRİM

EKŞİ KARA DUT FİDANI

62,64 TL
58,00 TL
Havale ile :
56,55 TL
Bir alt ürün seçiniz
Yorumlar (0) | Yorum Yaz
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • EKŞİ KARA DUT FİDANI ÖZELLİKLERİ

  Fidan Seçiniz bölümünden aynı çeşide ait farklı boylarda fidan seçebilirsiniz. Hepside aynı meyveyi verirler çünkü hepsinede aynı çeşit aşılanmıştır. Fidanlarımız çıplak köklü, tüplü ve saksılı olarak satışa sunulmaktadır. Saksı ve Tüp büyüklükleri Litre olarak belirtilmiştir ve aşağıda resimde gösterilmiştir.Çıplak köklü fidanlarımız ise 130 cm lik kutularımıza sığacak şekilde kök ve dalları budanarak dikime hazır gönderilecektir.

  Tür : DUT
  Çeşit : EKŞİ KARA
  Orjini : Anadolu
  Diğer İsimleri : Urum, Urmu.
  Ağaç Özellikleri : Kısa sürgünler yaptığı için yavaş ve yarı yayvan gelişir, çok uzun ömürlüdür ve ileride ulu ağaçlar oluşturabilir, verimlidir.
  Meyve İriliği : Orta.
  Meyve Şekli : Yuvarlağa yakın hafif uzunca.
  Meyve Kabuğu : Mat kırmızı hafif tüylü ve pürüzlü.
  Meyve İçi : Sulu.
  Meyve Kalitesi : Çok kaliteli, ekşi, aromatik.
  Depolama süresi : Depolanmaz.
  Çiçeklenme zamanı : Geç çiçeklenir.
  Derim Zamanı : Mayıs sonu.
  Tozlayıcıları : Kendine verimli.
  Diğer özellikleri : Şifalı bitkilerdendir. Antioksidan özelliği nedeniyle bağışıklık sistemini güçlendiri. Ağız yaralarına iyi gelir.
  Fidandeposu.com

  Dut oldukça sağlıklı bir meyvedir ve herkes evinin önünde dut ağacı olmasını ister. Özellikle şifalı ekşi karadut fidanı herkes tarafından tercih edilebilir. Çok kaliteli ve sulu olan ekşi karadutlar bağışıklık sistemi açısından çok önemlidir. Anadolu topraklarında her yerde kolaylıkla yetişebilen ekşi karadut fidanları zaman içinde çok güçlü bir ağaç olurlar.

  Ekşi Kara Dut Fidanı Nereden Alınır?

  Ağaç işinde güven çok önemlidir. Bu yüzden ekşi karadut fidanı alacak olan kişilerfidandeposu.comsitesi üzerinden aşılı, garantili ve sertifikalı ürünler satın alabilirler. Firmamız bünyesinde bulunana ekşi karadut fidanları açık kök, tüplü ve saksılı olarak satışa sunuluyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.