Sırala
Toplam 9 ürün görüntüleniyor.

Dut Fidanı Fiyatları

Dut ağacı her toprakta yetişebilen uzun gövdeli ya da maki şeklindeki çeşitleri ile bölgeden bölgeye farklılık gösterebilmektedir. Kırmızı, beyaz ve siyah renkli dut çeşitleri olmakla birlikte ekşi ve tatlı dut çeşitleri de vardır. Bu çeşitleri ve renklerine bağlı olarak dut fidanı fiyatları değişkenlik gösterebilmektedir. Dut fidanları ve daha pek çok fidan çeşitlerinin yer aldığı fidandeposu.com sitesi uygun fiyatlı dut fidanları satışını yapmaktadır.

Uygun Fiyat ve Dayanıklı Dut Fidanları

Dut fidanlarının satış noktası olan sitemizde dut fidanı ekimi, bakımı, sulanması ve haşerelerden korunması hakkında da bilgilere yer verilmektedir. Bu bilgiler ziraat mühendisleri tarafından doğru bilgiler olarak verilmektedir. Ayrıca dut fidanı budanma zamanı gibi teknik bilgilere de yer verilen sitede uygun dut fidanı fiyatları da bulunmaktadır.

Hobi olarak balkonunuzda dikimini yapabileceğiniz ya da bahçenize dikeceğiniz dut fidanlarını toplu olarak ve uygun fiyata fidandeposu.com online fidan mağazamızdan satın alabilirsiniz. Fidanlar usulüne uygun dikildiği takdirde kurumayacak ve en kısa zamanda bereketli ürünler verecektir.

Dut kansızlığa, ağız içi yaralarına çok iyi gelen bir meyvedir. Yaş, kuru ve pekmez şeklinde tüketilebilen dut her bahçenin vazgeçilmez ağacı olmalıdır. Sitemizden yapılan 100 TL ve üzeri alışverişlerde kargo imkânı ücretsiz olarak sunulur. Meyve fidanları arasında ilgi gören dut fidanlarımız doğal olup, siparişlerinizi internet adresinde yer alan telefon numaralarından vermek mümkün olmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.