Sırala
Toplam 17 ürün görüntüleniyor.

Armut Fidan Satışı

Armut, Akdeniz ve Ege başta olmak üzere Türkiye’nin pek çok yerinde yetiştiriliyor. İnsan sağlığına faydaları saymakla bitmeyen armut meyvesi, aslında kendi içinde de farklı türlere ayrılıyor. Kiminin kompostosu muhteşem olurken kiminin tatlısı dillere desten oluyor. Ancak her ne olursa olsun yemyeşil ağacı ile görenleri büyülüyor. Türkiye’nin en büyük fidan sitelerinden olan www.fidandeposu.com sitesinde çeşit çeşit armut fidanları alıcıları ile buluşuyor. Armut fidan satışı yapan site daha birçok meyve fidanı çeşidini de alıcılarının ayağına götürüyor.

Asya’dan Armut Fidanları

Japonya ve Çin’de yetiştiriciliği bol yapılan fetel ve cho jurı Asya armut fidanları www.fidandeposu.com sitesinde çok uygun fiyatlar ile satılıyor. Armut fidan satışı yapan bu site, müşterileri için en iyi ve sağlıklı fidanları yetiştirip dikime hazır halde gönderiyor. Türkiye’de çok sık tüketilen sert ama tatlı kara Hüseyin armut fidanları da yine sitede alıcıları ile buluşuyor.

İster Tüketin İster Ticaretini Yapın

Geniş bağ, bahçe ya da tarlalar için toptan satışı olan site çiftçiyi de destekliyor. Bunun yanında kendi bahçesinde tüketmek için üretecekler armut fidan satışı yapılan bu siteden çok uygun fiyatlar ile yararlanıyor. Hem sık dikim özellikleri sayesinde fazla yer kaplamayan armut türleri de mevcut. Bunun yanında küçük ama sulu ve tatlı armut seçenekleri de yine siteden alıcılarına gönderiliyor. Hem de ekonomik fiyatlar ile.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.