Sırala
Toplam 17 ürün görüntüleniyor.

Armut Fidan Fiyatları

Armut Türkiye topraklarında her bölgede rahatlıkla yetişebiliyor. İnsanlar evlerinin bahçelerinde veya herhangi bir yere armut fidanı dikiyor. Armut fidanları tür bakımından oldukça çeşitlilik gösteriyor. Bu türler arasında abbate fetel armut fidanı, akça armut fidanı, haziran güzeli armut fidanı, kara Hüseyin armut fidanı, rıza bey armut fidanı, coscia armut fidanı, etruska armut fidanı, margerita marillat armut fidanı, ankara armut fidanı, williams armut fidanı, santa maria armut fidanı, deveci armut fidanı türleri bulunuyor.

Armut Fidanı Nereden Alınır?

Armut fidanı satın almadan önce hangi tür armut fidanı aradığınızı bilmelisiniz. Bu armut fidanlarının verimin yüksek ve ürünün kaliteli olması için fidanların aşılı olması ve tozlayıcısı ile birlikte satılması gerekir. Özellikle armut meyvesini üretip bu işin ticaretini yapmak isteyen kişiler meyvedeki verimi arttırmak ve kaliteyi yükseltmek için aşılı ürünler tercih etmelidir. Ancak her firma aşılı ürün satmıyor. Online fidan satış sitesi fidandeposu.com armut fidanı satın alarak aşılı, kaliteli ve güvenilir armut fidanlarına sahip olabilirsiniz. Üstelik sitedeki armut fidan fiyatları son derece uygundur.

Armut Fidan Fiyatları

Fidandeposu.com sitesi üzerinden satışa sunulan armut fidan fiyatları oldukça ekonomiktir. Firma olarak herkesin en az bir ağaç dikmesini desteklendiği için firmada armut fidan fiyatları son derece uygundur. Kişiler siteden armut fidan türlerinde 100 TL ve üzeri alış verişlerde herhangi bir kargo ücreti ödemiyor ve ürünler en kısa zamanda alıcının eline ulaştırıyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.