Sırala
Toplam 17 ürün görüntüleniyor.

Armut Fidanı

Birçok fidan çeşitlerinin özellikleri ile birlikte sunulduğu fidandeposu.com internet sitesinde ele alınan ve birbirinden farklı çeşitleri ile satışa sunulan fidan seçeneklerinden birisi de armut fidanı çeşitleridir. Birbirinden farklı özelliklere ve türlere sahip olan armut fidanı çeşitlerinin kaliteli bir şekilde satışa sunulması ile armut üretimine katkı sağlanıyor. Sitede yer alan armut fidanı çeşitleri arasında nashi, akça armut, deveci armudu, Asya armudu, santa marina armudu ve etrişka armudu fidan çeşitlerine ulaşılarak istenilen çeşitleri hakkında satın alma ve sipariş verme özellikleri söz konusudur.

En Çok Tercih Edilen Armut Fidanı Çeşitleri

Sitede yer alan armut fidanı kategorisi altında birbirinden farklı özelliklerde yer alan armut fidanı çeşitleri hakkında bilgi sahibi olunması söz konusudur. Site içerisinde özellikle en çok tercih edilen ve ülkemizde de yetiştirme konusunda oldukça elverişli olan armut fidanı çeşidi olarak santa marina armut fidanı ön plana çıkıyor.

Bu fidan 1951 yılında melezleme neticesinde elde edilerek ülkemiz şartlarında armut yetiştiriciliğinde kullanılmıştır. En büyük özelliğinin çabuk olgunlaşması ve güçlü olmasıdır. Bu nedenle en çok tercih edilen armut fidanı çeşitleri arasında yer alıyor. Tercih edilen bir başka önemli armut fidanı çeşidi de deveci armut fidanıdır. En büyük özelliği bu fidandan üretilen armutların diğer armut türlerine göre daha iri ve büyük olmasıdır.

 

 

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.