BLACK KİNG ERİK FİDANI

179,96 TL
Bir alt ürün seçiniz
Yorumlar (0) | Yorum Yaz
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • BLACK KİNG ERİK FİDANI ÖZELLİKLERİ

  Fidan Seçiniz bölümünden aynı çeşide ait farklı anaçlara aşılı ve farklı boylarda fidan seçebilirsiniz. Hepside aynı meyveyi verirler çünkü hepsinede aynı çeşit aşılanmıştır. Fidanlarımız sık dikim için ve-veya değişik toprak yapılarına adaptasyon için bodur - yarıbodur-klasik(tohum anacı) anaçlara aşılanmaktadır. Anaçların özellikleri ve büyüklükleri aşağıdaki tablolarda gösterilmektedir. Fidanlarımız çıplak köklü, tüplü ve saksılı olarak satışa sunulmaktadır. Saksı ve Tüp büyüklükleri Litre olarak belirtilmiştir ve aşağıda resimde gösterilmiştir. Çıplak köklü fidanlarımız ise 130 cm lik kutularımıza sığacak şekilde kök ve dalları budanarak dikime hazır gönderilecektir.

  Tür  : ERİK
  Çeşit  : BLACK KİNG
  Orjini  : A.B.D.
  Diğer İsimleri  :
  Ağaç Özellikleri  : Kuvvetli ve dik gelişir, verimlidir.
  Meyve İriliği  : Orta İri - İri arası.
  Meyve Şekli  : Yuvarlak, simetrik, karınçizgisi belli.
  Meyve Kabuğu  : Mor
  Meyve İçi  : Sarı.
  Meyve Kalitesi  : Sert, gevrek, orta sulu, lezzetli ve kalitelidir.
  Depolama süresi : Depolama ve taşımaya elverişlidir.
  Çiçeklenme zamanı  : Orta erken.
  Derim Zamanı  : Temmuz Başı.
  Tozlayıcıları  : Show Time, Prime Time, Black Rose.
  Diğer özellikleri  :
  Fidandeposu.com Fidandeposu.com Fidandeposu.com

  Black King Erik Fidanı

  Erik insanlar için çok faydalı bir meyvedir. İnsanlar eriği yemeği çok severler. Vücuda faydalı olması için doğal olması gerekir. Bu sebeple kapılarımızın önünde erik ağaçları yetiştirmek en doğru fikirdir. Kişilerin kolaylıkla erik fidanlarına ulaşabilmesi için var olan fidandeposu.com adresinden her tür erik fidanını inceleyebilir ve satın alabilirsiniz. Tabii ki black king erik fidanı kolay yetişmesi ve verimli olması sebebi ile tercih edilenler arasındadır.

  Black king erik fidanı yetiştiğinde sert, orta sulu, lezzetli ve kaliteli meyveler verir. Meyve orta irilikte karın çizgisi belli ve yuvarlaktır. Bu özelliğinden dolayı ev reçelleri için en uygun olanıdır. Ayrıca depolama ve taşımaya da elverişlidir. Meyve kabuğu mor meyve içi ise sarıdır. En önemlisi fiyatı uygundur. fidandeposu.com adresinden rahatlıkla sipariş verilebilir.

   Erik için meyveler arasında en çok sevilen meyve bile denilebilir. Black king erik fidanı yetiştiğinde orta sulu, sert, kaliteli ve çok ta lezzetli meyveler verir. İç rengi sarı kabuğu mordur. Black king erik meyvesi orta büyüklükte ve yuvarlaktır. Ayrıca taşımaya ve depolamaya da uygundur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.