KARA PAPAZ ERİK FİDANI

69,96 TL
Bir alt ürün seçiniz
Yorumlar (3) | Yorum Yaz
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (3)
 • KARA PAPAZ ERİK FİDANI ÖZELLİKLERİ

  Fidan Seçiniz bölümünden aynı çeşide ait farklı anaçlara aşılı ve farklı boylarda fidan seçebilirsiniz. Hepside aynı meyveyi verirler çünkü hepsinede aynı çeşit aşılanmıştır. Fidanlarımız sık dikim için ve-veya değişik toprak yapılarına adaptasyon için bodur - yarıbodur-klasik(tohum anacı) anaçlara aşılanmaktadır. Anaçların özellikleri ve büyüklükleri aşağıdaki tablolarda gösterilmektedir. Fidanlarımız çıplak köklü, tüplü ve saksılı olarak satışa sunulmaktadır. Saksı ve Tüp büyüklükleri Litre olarak belirtilmiştir ve aşağıda resimde gösterilmiştir. Çıplak köklü fidanlarımız ise 130 cm lik kutularımıza sığacak şekilde kök ve dalları budanarak dikime hazır gönderilecektir.

  Tür  : ERİK
  Çeşit  : KARA PAPAZ
  Orjini  : Ödemiş - Bademli
  Diğer İsimleri  :
  Ağaç Özellikleri  : Kuvvetli, Yayvan, çok dallı.
  Meyve İriliği  : Yeşil eriklerin içinde iri ortalama 20 - 25 gr.
  Meyve Şekli  : Yuvarlak, karın çizgisi belirgin. Kutuplardan basık.
  Meyve Kabuğu  : Parlak koyu yeşil.
  Meyve İçi  : Yeşil, çok sulu, lifli, çekirdek ete bağlı
  Meyve Kalitesi  : Gevrek, ekşi
  Depolama süresi : Depolanmaz
  Çiçeklenme zamanı  : Nisan ayı başında
  Derim Zamanı  : Temmuz Sonu
  Tozlayıcıları  : Kendine verimli.
  Diğer özellikleri  : Hasat tarihi ile ön plana çıkan bir çeşittir. Hasat döneminde bu çeşide emsal başka yeşil erik bulunmamaktadır.
  Fidandeposu.com Fidandeposu.com Fidandeposu.com

  Gölcük (Ağustos) Papazı Erik Fidanı

  Papaz erik evlerde sürekli bulunan çok sevilen sert ve sulu bir erik çeşididir. Tabi ki doğal olması herkes için en güzelidir. Günümüzde papaz eriğini herkes kendi bahçesinde kolaylıkla yetiştirebilir. Erik fidanına Fidandeposu.com adresinden hemen ulaşabilir. En güzel çeşit olan Gölcük (Ağustos) papazı erik fidanı bu siteden satın alabilirsiniz.

  Gölcük (Ağustos) papazı erik fidanı yeşil eriklerin içinde en iri meyve veren türdür. Meyve rengi parlak yeşil, sulu ve ekşidir. Depolama için uygun değildir. Ağaç özellikleri ise kuvvetli ve çok dallı olmasıdır. Ana vatanının Gölcük olması ve dikim zamanının ağustos olması sebebi ile bu isimle anılmaktadır. Çok verimli ve kaliteli olan bu fidana hiç zahmete girmeden Fidandeposu.com adresinden ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.