EARLY HEART ERİK FİDANI

69,96 TL
Bir alt ürün seçiniz
Yorumlar (0) | Yorum Yaz
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • EARLY HEART ERİK FİDANI ÖZELLİKLERİ

  Fidan Seçiniz bölümünden aynı çeşide ait farklı anaçlara aşılı ve farklı boylarda fidan seçebilirsiniz. Hepside aynı meyveyi verirler çünkü hepsinede aynı çeşit aşılanmıştır. Fidanlarımız sık dikim için ve-veya değişik toprak yapılarına adaptasyon için bodur - yarıbodur - klasik(tohum anacı) anaçlara aşılanmaktadır. Anaçların özellikleri ve büyüklükleri aşağıdaki tablolarda gösterilmektedir. Fidanlarımız çıplak köklü, tüplü ve saksılı olarak satışa sunulmaktadır. Saksı ve Tüp büyüklükleri Litre olarak belirtilmiştir ve aşağıda resimde gösterilmiştir. Çıplak köklü fidanlarımız ise 130 cm lik kutularımıza sığacak şekilde kök ve dalları budanarak dikime hazır gönderilecektir.

  Tür  : ERİK
  Çeşit  : EARLY HEART PLUM
  Orjini  :
  Diğer İsimleri  :
  Ağaç Özellikleri  : Kuvvetli ve dik gelişir.
  Meyve İriliği  : İri.
  Meyve Şekli  : Kalp şeklinde.
  Meyve Kabuğu  : Koyu kırmızı kabuk rengi vardır.
  Meyve İçi  : Sulu , kan kırmızı renginde, etli.
  Meyve Kalitesi  : Kaliteli,tatlı ve zengin lezzette.
  Depolama süresi : Depolamaya uygundur.
  Çiçeklenme zamanı  :
  Derim Zamanı  : Haziran sonu.
  Tozlayıcıları  : Santa Rosa, Beauty.
  Diğer özellikleri  :
  Fidandeposu.com Fidandeposu.com Fidandeposu.com

  Early Heart Erik Fidanı

  Erik çocukların çok sevdiği bir meyvedir. Fakat dışarıdan alınanların hormonlu olması sebebi ile çoğu zaman evlere nadir girer. Böyle anlarda hem yeşillik hem de taze meyveler yiyebilmek için bahçemizde erik yetiştirebiliriz. Early heart erik fidanı bahçesinde doğal erik yetiştirmek için ideal bir türdür. Özellikle çocukların bayılacağı ve yaz aylarında aile bireylerinin erik hoşafı ile serinleyeceği harika fikirdir. Artık günümüzde erik fidanı almak da kolaylaşmıştır. Fidandeposu.com adresinden kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.

  Early heart erik fidanı kalp şeklinde iri meyveler verir. Meyvenin kabuğu koyu kırmızı olmasına rağmen iç kısmı sulu, kan kırmızısı renginde ve etlidir. Meyve kaliteli, tatlı ve depolamaya uygundur. Bu erik fidanına fidandeposu.com adresinden ulaşabilir ve yerinizden kıpırdamadan erik fidanına kavuşabilirsiniz.

  Fidandeposu.com sitesinde yer alan meyvelerden biri olan early heart erik fidanı her toprağa uyumlu olabilmesi için farklı boyutlarda satışa sunulmaktadır. Aşılanan ağaçlardan bol verim alınmaktadır.Fidanların satışa sunulma şekilleri saksılı, tüplü ve çıplak köklü olmaktadır.Hormonsuz ve orjinal kök olarak satılan fidanlar iyi bakıldığı takdirde ağaç olmakta ve meyve vermektedir.

  Koyu kırmızı renkte sulu ve etli olan early heart erik fidanıgenellikle tatlı olmakla birlikte mayhoş olanları da vardır.Bahçe ya da balkonlara kolay dikilme özelliği ve dayanıklılığı ile bilinen ağacın haziran ayında dikilmesi önerilir. Bu erikten taze meyve olarak faydalanılacağı gibi, hoşaf ve kurutulma yöntemi ile de depolanması mümkündür.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.