%23 İNDİRİM

EARLY LORY KİRAZ FİDANI

12,96 TL
9,94 TL
Havale ile :
9,69 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Fidan Seçiniz bölümünden aynı çeşide ait farklı anaçlara aşılı ve farklı boylarda fidan seçebilirsiniz. Hepside aynı meyveyi verirler çünkü hepsinede aynı çeşit aşılanmıştır. Fidanlarımız sık dikim için ve-veya değişik toprak yapılarına adaptasyon için bodur - yarıbodur-klasik(tohum anacı) anaçlara aşılanmaktadır. Anaçların özellikleri ve büyüklükleri aşağıdaki tablolarda gösterilmektedir. Fidanlarımız çıplak köklü, tüplü ve saksılı olarak satışa sunulmaktadır. Saksı ve Tüp büyüklükleri Litre olarak belirtilmiştir ve aşağıda resimde gösterilmiştir. Çıplak köklü fidanlarımız ise 130 cm lik kutularımıza sığacak şekilde kök ve dalları budanarak dikime hazır gönderilecektir.
  Tür  KİRAZ
  Çeşit  EARLY LORY.
  Orjini 
  Diğer İsimleri 
  Ağaç Özellikleri  Ağaçları orta kuvvette gelişir.
  Meyve İriliği  Orta iridir.
  Meyve Şekli  Yuvarlak.
  Meyve Kabuğu  Koyu kırmızı.
  Meyve İçi  Çekirdek ete yarı yapışık.
  Meyve Kalitesi  Tadı mayhoş ve suludur.
  Depolama süresi Depolamaya uygundur.
  Çiçeklenme zamanı 
  Derim Zamanı  Mayısın 3.haftası.
  Tozlayıcıları   Lory Bloom.
  Diğer özellikleri  Verimli bir çeşittir.


  Early Burlat Kiraz Fidanı

  Early burlat kiraz fidanı, ülkemizde yarımca kirazı olarak da bilinir. Orijini Fransa'dır. Ağaçları yarı dik ve oldukça kuvvetli gelişir. Erkenci bir çeşittir ve sağlıklı ağaçlar meydana getirir. Her yıl düzenli ve bol verim vermesi ile meşhurdur. 
  Meyvelerinin Özellikleri 
  Yuvarlak, yassı ve iri meyveler verir. Meyvenin kabuğu parlak ve koyu kırmızı renktedir. Meyve sert, ince yapılı, çok sulu ve kalitelidir. Ağaçları çok verimlidir. Ortalama %25 meyve çatlaması yapar bu sebeple fazla yağış olmayan bölgelere önerilir. Meyveleri, mayıs ayının 3. haftası itibariyle hasat edilir. Nakliyeye çok dayanıklı bir türdür. Early burlat kiraz fidanı satın almak için www.fidandeposu.com adresini ziyaret edebilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.