STAR GİANT KİRAZ FİDANI

99,99 TL
Bir alt ürün seçiniz
Yorumlar (0) | Yorum Yaz
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • STAR GİANT KİRAZ FİDANI ÖZELLİKLERİ

  Fidan Seçiniz bölümünden aynı çeşide ait farklı anaçlara aşılı ve farklı boylarda fidan seçebilirsiniz. Hepside aynı meyveyi verirler çünkü hepsinede aynı çeşit aşılanmıştır. Fidanlarımız sık dikim için ve-veya değişik toprak yapılarına adaptasyon için bodur - yarıbodur-klasik(tohum anacı) anaçlara aşılanmaktadır. Anaçların özellikleri ve büyüklükleri aşağıdaki tablolarda gösterilmektedir. Fidanlarımız çıplak köklü, tüplü ve saksılı olarak satışa sunulmaktadır. Saksı ve Tüp büyüklükleri Litre olarak belirtilmiştir ve aşağıda resimde gösterilmiştir. Çıplak köklü fidanlarımız ise 130 cm lik kutularımıza sığacak şekilde kök ve dalları budanarak dikime hazır gönderilecektir.

  Kiraz fidanı satın almak için www.fidandeposu.com adresine bağlanarak tüm fidanlara ulaşabilirsiniz. Star giant kiraz fidanı,  aşılı olarak müşterilere sunulmaktadır. Farklı boylarda ve anaçlar da bulabilirsiniz. Hepsi aynı şekilde aşılanmasından dolayı aynı meyveyi üretirler. Meyve kabuğu kırmızı şeklini almaktadır. Star giant kiraz fidanı çiçeklenme zamanı nisan ayını kapsamaktadır. 

  Tür  : KİRAZ.
  Çeşit  : STAR GİANT.
  Orjini  : Kaliforniya.
  Diğer İsimleri  : Prime Giant.
  Ağaç Özellikleri  : Orta kuvvetli.
  Meyve İriliği  : İri.
  Meyve Şekli  : Kalp şeklinde. 
  Meyve Kabuğu  : Parlak kırmızıdır.
  Meyve İçi  : Pembemsi, sert ve suludur.
  Meyve Kalitesi  : Aromatiktir.
  Depolama süresi : Depolama süresi ortadır.
  Çiçeklenme zamanı  : Nisan başı.
  Derim Zamanı : Mayıs sonu.
  Tozlayıcıları  : Early Burlat
  Diğer özellikleri : Erkenci olmasına rağmen 10 gramın üzerinde meyveleri olan iri bir çeşittir.


  fidandeposu.com fidandeposu.com fidandeposu.com

  Zamanlamayı Doğru Ayarlamak Çok Önemli! 

  Derim zamanı ise; mayısın sonlarına doğrudur. Meyve içleri de sulu ve pembemsidir. Siteye giriş yaparak istediğiniz şekilde anaçlarına göre satın alabilirsiniz. Güvenli alışveriş seçenekleri, taksit avantajları, müşteri memnuniyeti ve kargo bedava seçenekleri sayesinde hizmetlerden en iyi şekilde faydalanabilirsiniz. Tüm meyve fidanları %100 doğal olmaktadır. Profesyonel bir şekilde aşılanır. Meyve fidanlarının kaliteleri de yüksektir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.