STARKS GOLD (BEYAZ) KİRAZ FİDANI

99,99 TL
Bir alt ürün seçiniz
Yorumlar (6) | Yorum Yaz
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (6)
 • STARKS GOLD (BEYAZ) KİRAZ FİDANI ÖZELLİKLERİ

  Fidan Seçiniz bölümünden aynı çeşide ait farklı anaçlara aşılı ve farklı boylarda fidan seçebilirsiniz. Hepside aynı meyveyi verirler çünkü hepsinede aynı çeşit aşılanmıştır. Fidanlarımız sık dikim için ve-veya değişik toprak yapılarına adaptasyon için bodur - yarıbodur-klasik(tohum anacı) anaçlara aşılanmaktadır. Anaçların özellikleri ve büyüklükleri aşağıdaki tablolarda gösterilmektedir. Fidanlarımız çıplak köklü, tüplü ve saksılı olarak satışa sunulmaktadır. Saksı ve Tüp büyüklükleri Litre olarak belirtilmiştir ve aşağıda resimde gösterilmiştir. Çıplak köklü fidanlarımız ise 130 cm lik kutularımıza sığacak şekilde kök ve dalları budanarak dikime hazır gönderilecektir.

  Dilediğiniz Meyve fidanlarını satın alarak bahçenizde yetiştirebilirsiniz. İster hobi olarak yetiştirin, isterseniz büyük bahçelerde fidan yetiştiriciliği yapın. Kiraz en çok sevilen meyvelerden biridir ticari olarak yetiştirildiğinde oldukça kazanç sağlayabilirsiniz. Starks Gold (Beyaz) kiraz fidanı çok dayanıklı olmayan bir türdür bu nedenle depolaması ve saklanması çok uzun sürmez. 

  Tür  : KİRAZ
  Çeşit  : STARKS GOLD
  Orjini  : Kanada
  Diğer İsimleri  : Beyaz Kiraz
  Ağaç Özellikleri  : Orta kuvvetli ve yarı dik.
  Meyve İriliği  : Orta iri.
  Meyve Şekli  : Yuvarlak hafif yassıdır. Sap uzunluğu ortadır.
  Meyve Kabuğu  : Sarı renktedir.
  Meyve İçi  : Serttir. Krem rengindedir.
  Meyve Kalitesi  : Kaliteli ve lezzetlidir.
  Depolama süresi : Uzun süre depolanmaz. Salamura ve reçel yapılarak değerlendirilir.
  Çiçeklenme zamanı  : Nisan Başı
  Derim Zamanı  : Haziran sonu.
  Tozlayıcıları  : 0900 Ziraat, Lambert.
  Diğer özellikleri  : Yeme lezzeti iyidir ancak rengi nedeniyle sofralık olarak ticari değeri yoktur. Sanayilik çeşit olarak salamurası ve reçeli yapılır. Çok verimlidir
  fidandeposu.com fidandeposu.com fidandeposu.com

  Starks Gold Kirazın Özellikleri Nelerdir?

   

  Kanada menşeli bir kiraz türüdür, beyaz kiraz olarak bilinir, krem rengindedir, orta irilikte bir meyvesi vardır. Son derece lezzetli ve kalitelidir fakat çok dayanıklı değildir bu nedenle depolanması mümkün değildir. Daha çok sanayide değerlendirilir, reçeli ve salamurası yapılır. Starks Gold (Beyaz) kiraz fidan www.fidandeposu.com adresinde satıştadır. Bu adresten ürüne ulaşabilir ve fidanı satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.