%31 İNDİRİM

REGİNA KİRAZ FİDANI

12,96 TL
8,96 TL
Havale ile :
8,74 TL
Bir alt ürün seçiniz
- Tozlayıcı - , ziraat 0900 için iyi bir tozlayıcıdır (birbirini tozlar) . ziraat 900 4-7 gün sonra çiçek açar ve ziraat 900 den sonra hasat edilir. Taşıma koşullarına ve çatlamalar ziraat 900 daha dayanımlıdır. Kademeli bahçe kuracaklar için hem tozlayıcı hemde ürün niteliği nedeni ile tavsiye ederim.
5/ 5
- - , Görmeden incelemeden hiç mantıklı gelmesede internet üzerinden bir kaç çeşit meyve fidanı aldım. Ancak gelen fidanlar düşündüğümdende çok iyi bir fiziksel yapıda olduklarını ve kargo için paketlemeye gösterdikleri özeni görünce, kendimi dürüst çalışan Fidan deposuna bu yorumu yapmak zorunda hissettim. Tavsiye ederim. Teşekkürler
5/ 5
25 BU ÜRÜNÜ
TAVSİYE ET
FİYATI DÜŞÜNCE
HABER VER
ALIŞVERİŞ
LİSTEME EKLE
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (2)
 • REGİNA KİRAZ FİDANI ÖZELLİKLERİZ

  Fidan Seçiniz bölümünden aynı çeşide ait farklı anaçlara aşılı ve farklı boylarda fidan seçebilirsiniz. Hepside aynı meyveyi verirler çünkü hepsinede aynı çeşit aşılanmıştır. Fidanlarımız sık dikim için ve-veya değişik toprak yapılarına adaptasyon için bodur - yarıbodur-klasik(tohum anacı) anaçlara aşılanmaktadır. Anaçların özellikleri ve büyüklükleri aşağıdaki tablolarda gösterilmektedir. Fidanlarımız çıplak köklü, tüplü ve saksılı olarak satışa sunulmaktadır. Saksı ve Tüp büyüklükleri Litre olarak belirtilmiştir ve aşağıda resimde gösterilmiştir. Çıplak köklü fidanlarımız ise 130 cm lik kutularımıza sığacak şekilde kök ve dalları budanarak dikime hazır gönderilecektir.

  Regina Kiraz Fidanı İlk olarak Almanya ‘da yetiştirilen, ağaçları piramit şeklinde ve sağlam gelişen, verimli ve üretimi hızla yaygınlaşan bir kiraz çeşididir. Meyveleri, diğer kiraz türlerine oranla çok iri, yuvarlak, uzun saplı, siyaha yakın kırmızı renkte olup, sulu, sert, ince dokuludur. Haziran ayının sonu ya da Temmuz ayının ilk haftası hasat işlemi gerçekleştirilir.

  Tür  : KİRAZ
  Çeşit  : REGİNA
  Orjini  : Almanya
  Diğer İsimleri  :
  Ağaç Özellikleri  : Kuvvetli dik piramit şeklindedir.
  Meyve İriliği  : Çok iridir.
  Meyve Şekli  : Yuvarlak, uzun ve kalın saplıdır.
  Meyve Kabuğu  : Siyaha yakın koyu kırmızıdır.
  Meyve İçi  : Sert ve suludur.
  Meyve Kalitesi  : Kaliteli, hoş kokulu ve tatlıdır.
  Depolama süresi : Depolama süresi iyidir.
  Çiçeklenme zamanı  : Nisan başı
  Derim Zamanı  : Temmuz başı
  Tozlayıcıları  : Kordia, Starks Gold, North Wonder.
  Diğer özellikleri  : Verimi yüksek olduğu için ve birazdaha geç dönemde olgunlaştığı için tercih edilen kiraz çeşitlerindendir.
  fidandeposu.com fidandeposu.com fidandeposu.com

  Yetiştirilecek toprak türü ve dayanıklılığı 

  Derin kumlu, tınlı topraklarda güzel yetişir. Kış dinlenme döneminde -25, dereceye kadar olan soğuklara dayanabilirler. Çiçekler ise -2,3ºC’de, meyveler de -1 ºC de zarar görürler. Bunun yanında düzenli olarak budamasının yapılması gerekir. Budanmadığı takdirde meyveler küçük kalacaktır. Regina Kiraz Fidanı satın almak istiyorsanız, www.fidandeposu.com sitemizden inceleyebilir, daha birçok çeşidimize de uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.