%31 İNDİRİM

ZİRAAT 0900 KİRAZ FİDANI

12,96 TL
8,96 TL
Havale ile :
8,74 TL
Bir alt ürün seçiniz
- Mükemmel - , Bu tip yazı yazma işini pek sevmem ancak bu hizmetten dolayı o kadar memnun kaldım ki. firmaya karşı kendimi zorunlu hisssettim. Çünkü diğer firmalardanda alış veriş yaptım böyle hizmet görmedim.\n Öncelikle Klasik Mahlep Anacına Aşılı 100 cm üzeri Tüplü(4Lt.) (16,85 TL) olan ürünü aldım.\n Ürün beklediğimden daha kalın gövdeli 2,5cm.\nBoyu 135cm\nağaç gayet sağlık ve hiç tarafında yara bere yok ve çok sağlıklı. \nSaksısı 4 lt.\nSite ilanındaki özelliklerden eksiği yok fazlası var.\nPaketleme özenle yapılmış.\n Ağaç saksıdan ayrılmasın, kökü zarar görmesi ve toprağı etrafa dökülmesin diye poşetle iyice sarılmış.\nKarton kutunun içine özenle yerleştirilip bağlanmış. dört dörtlük bir paketleme.\nSiparişimden 2 iki gün sora ürün elime ulaştı. hemen hazırlanıp gönderilmiş.süper hız.\n Fidandeposu.com a çok teşekkür ediyorum. ve bu şekilde devam etmelerini diliyorum.
5/ 5
- hızlı kargo için teşekkürler.. - , Maxma 14 anaçlı fidanlardan bahçemde var ağaçların boyu ve verimi bence çok iyi meyveyi başından toplaması kolay ..alacak arkadaşlara tavsiye ederim ama biraz suyu seviyor ..
5/ 5
- - , Dürüst ve güvenli satıcı.Zamaninda gönderim ve paketlemede gösterilen özen müthiş.Tavsiye ederim.
5/ 5
- - , Gerçekten çok güzel çalışan bir firma,gelen fidanlarda gayet güzel teşekkür ederim
5/ 5
45 BU ÜRÜNÜ
TAVSİYE ET
FİYATI DÜŞÜNCE
HABER VER
ALIŞVERİŞ
LİSTEME EKLE
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (4)
 • ZİRAAT 0900 KİRAZ FİDANI ÖZELLİKLER

  Fidan Seçiniz bölümünden aynı çeşide ait farklı anaçlara aşılı ve farklı boylarda fidan seçebilirsiniz. Hepside aynı meyveyi verirler çünkü hepsinede aynı çeşit aşılanmıştır. Fidanlarımız sık dikim için ve-veya değişik toprak yapılarına adaptasyon için bodur - yarıbodur-klasik(tohum anacı) anaçlara aşılanmaktadır. Anaçların özellikleri ve büyüklükleri aşağıdaki tablolarda gösterilmektedir. Fidanlarımız çıplak köklü, tüplü ve saksılı olarak satışa sunulmaktadır. Saksı ve Tüp büyüklükleri Litre olarak belirtilmiştir ve aşağıda resimde gösterilmiştir. Çıplak köklü fidanlarımız ise 130 cm lik kutularımıza sığacak şekilde kök ve dalları budanarak dikime hazır gönderilecektir.

  Ziraat 0900 Kiraz Fidanı Orijini Anadolu'dur ve ihracata yönelik satışlarda en önemli çeşittir. Bu çeşidin ağaçları güçlüdür. Dikine büyüme sergiler. Ülkemizde oldukça yaygındır ve Napolyon kiraz olarak da bilinir. 

  Tür  : KİRAZ
  Çeşit  : 0900 ZİRAAT
  Orjini  : Anadolu
  Diğer İsimleri  : Napolyon, Dalbastı, Salihli, Allahdiyen
  Ağaç Özellikleri  : Kuvvetli ve dik.
  Meyve İriliği  : İri.
  Meyve Şekli  : Kalp şeklinde. Uzun Saplıdır.
  Meyve Kabuğu  : Parlak kırmızı ve çok gösterişlidir. Çatlama yapmaz.
  Meyve İçi  : Sert ve sulu.
  Meyve Kalitesi  : Çok kaliteli, gevrek, çok lezzetli.
  Depolama süresi : Depolama süresi iyidir. Sert olduğu için yola dayanıklıdır.
  Çiçeklenme zamanı  : Nisan başı.
  Derim Zamanı  : Haziran sonu.
  Tozlayıcıları  : Starks Gold, Lambert
  Diğer özellikleri  : İhracatımızda önemli yer tutan ve Türk Kirazı diye ün yapmış çeşidimizdir. 
  fidandeposu.com fidandeposu.com fidandeposu.com

  Ziraat 0900 kiraz fidanı meyvesi kalp şeklinde olur. Kabuğu kırmızı renktir fakat olgunlaşma döneminde bordo rengine dönüşür. Meyveler orta irilikte, sert, sulu ve tatlıdır. Meyvelerinin ortalama eni 20 mm, meyve uzunluğu (sap hariç) 21 mm, ağırlığı ise yaklaşık 9-9,5 gramdır. Bu tür, meyve çatlaması yapmaz ve hasat zamanı 13 Haziran - 19 Haziran arasıdır. Ziraat 0900 kiraz fidanı satın almak istiyorsanız www.fidandeposu.com adresini ziyaret edebilir ve hızlı bir şekilde fidan satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.