Sırala
Toplam 39 ürün görüntüleniyor.

Ülkemizde erik çok sevilen bir meyvedir. Özellikle çocuklar tarafından çok yenilir. Ayrıca kilo verdirme özelliği açısından iyi bir ara öğündür. Bu yüzden kadınlar tarafından da tercih edilmektedir. Fakat kişiler dışarıdan alınan eriklerin hem hijyenik olmaması hem de hormonlu olması insanları uzaklaştırmaktadır. Erik her yerde yetişebilen bir meyve olduğundan kişiler gönül rahatlığı ile bahçelerinde erik yetiştirebilirler. Erik fidanlarını da fidandeposu.com adresinden kolaylıkla sipariş verebilirler. Bu sitede birçok erik fidanı çeşitleri bulunmaktadır.

Ülkemizde en çok erik fidanı satışının yapıldığı çeşitleri arasında can erikleri,  Avrupa erikleri ve Japon erikleri bulunur. Bu gruplarda kendi içlerinde türlere ayrılırlar. Can eriği gurubunda papaz erik, havran erik ve aynalı erik olarak bilinen erik fidanı çeşitleri bulunmaktadır. Japon erikleri gurubunda mükemmel kokusu olan black beauty erik türü, kalp şeklinde erik veren formosa eriği ve sulu, aromalı olan santa rosa eriği, yuvarlak şekilli yüksek verimli meyve veren black amber, parlak kırmızı erikleri olan fortune,  koyu renkli angeleno ve koyu mor renkte yüksek verimli black diamond gibi birçok erik fidanı çeşitleri bulunur. Avrupa erikleri grubunda ise, ağustos ortasında olgunlaşan koyu kırmızı veya mor renkte meyve veren autumn giant erik fidanı, verimli ve iri meyve veren president eriği ve uzun elips şekilli koyu renkli meyvesi olan stanley erik fidanı türleri bulunur. Tüm bu erik türlerini fidandeposu.com adresinden kolaylıkla inceleyebilir ve hızlı şekilde sipariş verebilirsiniz.

Günümüzde insanlar çalıştıkları için evlerine bile zaman ayıramazlar. Böyle bir durumda bahçeleri için erik fidanı seçmeye gitmek çalışanlar için zordur. Böyle zamanlarda fidandeposu.com adresinden oturdukları yerden erik fidanı çeşitleri ile ilgilenebilir ve bahçeleri için en uygun fidan çeşitlerini diledikleri kadar alabilirler.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.