Stokta Yok

PİONEER ERİK FİDANI

69,96 TL
Bir alt ürün seçiniz
Yorumlar (0) | Yorum Yaz
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • PIONEER ERIK FIDANI ÖZELLİKLERİ

  Fidan Seçiniz bölümünden aynı çeşide ait farklı anaçlara aşılı ve farklı boylarda fidan seçebilirsiniz. Hepside aynı meyveyi verirler çünkü hepsinede aynı çeşit aşılanmıştır. Fidanlarımız sık dikim için ve-veya değişik toprak yapılarına adaptasyon için bodur - yarıbodur - klasik(tohum anacı) anaçlara aşılanmaktadır. Anaçların özellikleri ve büyüklükleri aşağıdaki tablolarda gösterilmektedir. Fidanlarımız çıplak köklü, tüplü ve saksılı olarak satışa sunulmaktadır. Saksı ve Tüp büyüklükleri Litre olarak belirtilmiştir ve aşağıda resimde gösterilmiştir. Çıplak köklü fidanlarımız ise 130 cm lik kutularımıza sığacak şekilde kök ve dalları budanarak dikime hazır gönderilecektir.

  Tür  : ERİK
  Çeşit  : PİONEER
  Orjini  :
  Diğer İsimleri  :
  Ağaç Özellikleri  : Kuvvetli,dik,çok verimli.
  Meyve İriliği  : İri.
  Meyve Şekli  : Yuvarlak ve simetrik.
  Meyve Kabuğu  : Kabuk rengi pembe-kırmızı.
  Meyve İçi  : Meyve eti sarı ve sulu.
  Meyve Kalitesi  : Çok tatlı,aromatik tada sahip.
  Depolama süresi : Depolamaya uygundur.
  Çiçeklenme zamanı  :
  Derim Zamanı  : Haziranın 2.haftası.
  Tozlayıcıları  : Black Splendor ve Japon erik.
  Diğer özellikleri  : Verimi iyi olan bir erik çeşididir.
  Fidandeposu.com Fidandeposu.com Fidandeposu.com

  Pioneer Erik Fidanı

  Her rakım ve iklim koşulunda yetiştirilebilen soğuk ve sıcak iklim koşullarına dayanıklı bir fidan olan Pioneer Erik Fidanı iri taneli meyveleri ile ülkemizde nerede ise her bölgede karşılaşılan bir erik türüdür. İri taneli, pembe ve kırmızı renklerde ve kendine has aroması ile oldukça lezzetli bir erik türü olan Pioneer aynı zamanda oldukça verimli bir fidandır.

  Dikimi ve bakımı oldukça kolay olan fidan aynı zamanda kısa süre içerisinde büyüyüp gelişir ve verimi her geçen gün katlayarak devam eder. Fidan Deposu aracılığı ile satın aldığınız fidanların hepsi sağlıklı ve ilaçlanmış olarak dikim toprağında özel ambalajı ile adresinize teslim edilir. Aynı zamanda fidan dikim ve bakım talimatlarının bulunduğu bir rehber ile adresinize gönderilen fidanlar bu sayede daha sağlıklı ve verimli olarak yetiştirilebilir. Siz de Pioneer Erik fidanı ve daha birçok fidan çeşidine uygun fiyatlarla sahip olmak için fidandeposu.com adresini ziyaret edin.

  Çok verimli, kuvvetli ve dik bir erik çeşididir. Aromatik tada sahip, sulu, kabuk rengi pembe ve kırmızı iç rengi sarıdır. Depolamaya uygun olan pioneer erik fidanı ayrıca her iklim şartlarına dayanabilme özelliğine de sahiptir. Fidan çeşitlerine ve özelliklerine Fidandeposu.com adresinden ulaşabilir ve inceleyebilirsiniz. Genel olarak her damak tadına uyabilecek iri taneli bu meyve kısa zamanda büyüyüp gelişir.

  Erik Fidanı Çeşitleri

  Ekimi, bakımı ve yetiştirilmesi kolay olan, kendine has lezzetiyle de aranılan tat haline gelen pioneer erik fidanı ilaçlanmış ve sağlıklı şekilde ambalajlanmış olarak Fidandeposu.com adresinde hizmetinize sunulmaktadır. Ayrıca bakımı ve dikimi hakkında yardımcı olacak bilgilere de online fidan satış sitemizden ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.