%20 İNDİRİM

GEMLİK (TRİLYE) ZEYTİN FİDANI

135,30 TL
107,91 TL
Bir alt ürün seçiniz
Yorumlar (17) | Yorum Yaz
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (17)
 • GEMLİK (TRİLYE) ZEYTİN FİDANI ÖZELLİKLERİ

  Fidan Seçiniz bölümünden aynı çeşide ait farklı anaçlara aşılı ve farklı boylarda fidan seçebilirsiniz. Hepside aynı meyveyi verirler çünkü hepsinede aynı çeşit aşılanmıştır. Fidanlarımız tatlı çelik ve deliceye aşılı olarak üretilmektedir. Anaçların özellikleri ve büyüklükleri aşağıdaki tablolarda gösterilmektedir. Fidanlarımız tüplü ve saksılı olarak satışa sunulmaktadır. Saksı ve Tüp büyüklükleri Litre olarak belirtilmiştir ve aşağıda resimde gösterilmiştir.

  Tür  : ZEYTİN
  Çeşit  : GEMLİK (TRİLYE)
  Orjini  : Anadolu.
  Diğer İsimleri  : Kara, Kıvırcık, Kaplık.
  Ağaç Özellikleri  : Orta kuvvette gelişir.
  Meyve İriliği  : Orta iriliktedir.
  Meyve Şekli  : Yuvarlağa silindiriktir.
  Meyve Kabuğu  : Siyahtır.
  Meyve İçi  : Çekirdekleri orta iriliktedir.
  Meyve Kalitesi  : %29,9 yağ içerir.
  Depolama süresi : Depolamaya uygundur.
  Çiçeklenme zamanı  : 12 Mayıs-9 Haziran.
  Derim Zamanı  : Kasım-Aralık ve Ocak ayları hasadı yapılır.
  Tozlayıcıları  : Ayvalık,Çakır.
  Diğer özellikleri  : Ülkemizde üretilen zeytinlerin %80'i gemlik zeytinidir.Meyveleri yağ bakımından zengin olduğu için sofralık dışında yağlık olarak değerlendirilir.


  Gemlik (Trilye) Zeytin Fidanı

  Fidan çeşidi olarak birçok çeşidi olan Gemlik (Trilye) zeytin fidanı tatlı çelik tüplü ve deliceye aşılı şeklinde belirli boyutlarda çeşitlerle fidandeposu.com adresinde bulunuyor. Ana vatanı Anadolu olan bu zeytin fidanının ağaç özellikleri olarak da bir hayli kuvvetli olması dikkat çekiyor.

  Meyve iriliği bakımından orta irilikte olan bu zeytin çeşidinde meyve kalitesi de dikkat çekiyor. Yağ oranı bakımından inanılmaz bir yüksek kaliteye sahip bu zeytin çeşidinde yağ oranın %30 civarında olması bu fidan çeşidine olan ilgiyi artırıyor. Tozlayıcı çeşitleri olarak Ayvalık ve Çakır çeşitleri bulunurken Türkiye’de üretilen zeytinlerin %80’ini kapsıyor. Sofralık olarak kullanılmasının dışında da yağ oranının fazla olması yüzünden yağlık olarak da kullanılıyor.  Ödeme Çeşitleri

  Kredi kartı ve havale ile ödeme yöntemleri bulunan fidandeposu.com adresinde Gemlik (Trilye) zeytin fidanı için de bu ödeme yöntemleri geçerli oluyor. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.