Sırala
Toplam 41 ürün görüntüleniyor.

Sertifikalı Meyve Fidanları

Meyve üretimi yapmak isteyenlerin en çok uğraştıkları problemlerin başında, aldıkları fidanların ya hiç meyve vermemesi ya da istenilenden daha az ve kalitesiz meyve vermesi geliyor. Bu sorunların çoğu da fidanların aşısız olmasından veya uygun aşılı olmamasından kaynaklanıyor. Fidandeposu.com sitesi, satışını yaptığı sertifikalı meyve fidanları ile bu sorunu tamamen ortadan kaldırıyor. Sitenin özellikle tüplü fidanlarının köklerinin toprak ile tamamen kaplı olması, uygun dikim tekniği ile birleştiğinde, tutma oranı %100 olarak gerçekleşiyor. Online fidan satış sitesi sertifikalı meyve fidanları olarak, Prevedo şeftali, yassı şeftali ve nektarin fidanlarını müşterilerinin beğenisine sunuyor. Bu fidanların tamamı doğal yöntemlerle üretiliyor ve muhafaza ediliyor.

Fidan Seçiminde Nelere Dikkat Edilir?

Fidanların iyi ürün vermesi için seçiminde dikkat edilmesi gereken konular bulunuyor. Satın alınan meyve fidanlarının mutlaka sertifikalı olmasına ve üzerideki etikette sertifika bilgilerinin bulunmasına dikkat edilmelidir. Yaralı, bereli ve kökleri açıkta olan ürünler alınmamalı, daha çabuk gelişmesi için fidan gözleri uyanmaya başlayanlar alınmalı, fidanlar mutlaka aşılı ve aşı yerleri görünüyor olmalı ve gövdelerinde ur, köklerinde ise bit gibi zararlıların bulunduğu fidanlardan uzak durulmalıdır.

Sertifikalı Şeftali Fidanı Türleri

Fidan satış sitemiz fidandeposu.com, sertifikalı Provedo şeftali fidanlarını; extreme 568, 460, 436, 314, 514, sweet, great, july ve red, nektarin fidanları; extreme 28, red ve candy ile platerina 110, yassı şeftali fidanları ise; plane summer, gol ve sun türleri olarak satıyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.