Sırala
Toplam 20 ürün görüntüleniyor.

Zeytin Fidanı Online Satış

Kaliteli meyve fidanı arayanlar için güvenilir ve hızlı alışverişin adresi olan fidandeposu.com mağazamızdan zeytin fidanı online satış işlemleri yapılmaktadır. Değişik özellikte ve farklı boyutlarda olan anaç fidanlara aşılanmış olan zeytin fidanlarını online olarak inceleyebilir ve birden fazla ödeme seçeneği arasından tercihinize göre alışveriş yapabilirsiniz.

Garantili ve güvenilir alışveriş imkânı sunan firmadan ister klasik, ister bodur ister yarı bodur zeytin fidanı siparişi verebilirsiniz. Boyutları farklı da olsa her toprağa kolayca uyum sağlayıp hızlı bir gelişim gösteren bu fidanların her biri aynı zeytin meyvesini veriyor.

Mağazamızın satış sitesinden fidan seçiniz bölümüyle istediğiniz zeytin fidanı online satış seçeneğiyle sipariş oluşturabilirsiniz. Verilen siparişlerin gönderimi yine isteğe göre yapılıyor. Çıplak köklü zeytin fidanı siparişinde, 130 santimetrelik kutu içerisine sığdırılmış, kök ve dalları budanmış, dikime hazır olarak gönderim yapılıyor. Tüp içinde veya saksıda istenilen siparişler de litre üzerinden belirleniyor. Yine dikime hazır olarak gönderiliyor.

Zeytin Fidanı Özellikleri

İri ve etli olan zeytin meyvesinin içi tek çekirdeklidir. İlk başlarda oldukça sert ve yeşil kabuklu olan zeytin, olgunlaştıkça eti yumuşar ve kabuğu siyah renk alır. Oval ve iri çekirdekli olan zeytin meyvesinin % 25- 30' u yağdır. Yağ içeriği yüksek olan zeytin meyvesi sofralık zeytin veya zeytin yağı olarak üretilmektedir. Tadı ccımsı olan zeytin meyvesi, depolamaya da uygundur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.