Nisan 2017

Kaliteli Ürün ve Fidan Fiyatları Burada

03 Mayıs 2017

Fidan, toprakta yeni filizlenmiş ve filizlenme sonrası ağaç olmak üzere büyüyen 15-20 santim aralığındadır. Fidanlar bulundukları topraktan köklerine zarar vermeden sökülüp başka bir düzlüğe ya da tarlaya tekrar ekme işlemi sonrasında büyüme hızına devam edebilir.  İlk su sonrası gübre ve mineral ihtiyacı karşılanan her fidan sağlam bir ağaç olabilir. Aradığınız fidan ve fidan fiyatları hakkında geniş bir bilgi deposu olan fidandeposu.com sizleri bekliyor. Kaliteli ürünlere, yılların deneyimi ile sahip olmak çok kolay.

Püf Noktaları ile Ceviz Yetiştiriciliği

03 Mayıs 2017

Ceviz uzun ömürlü ve hızlı gelişen bir ağaç türü olup değişik toprak ve iklimlere rahatlıkla uyum sağlayabilmektedir. Ceviz yetiştiriciliği uzun zamana bağlı olsa da ceviz en çok yaygınlaşan meyve türlerinden biridir.

Kaliteli Ceviz Çeşidinin Seçimi

Kaliteli ve verimli ceviz seçimlerinde döllenme biyolojileri, yapraklanma zamanları, vejetasyon süreleri, kurağa ve soğuğa dayanıklı olması, ağaç tacının budamalarla düzgün oluşturulması, çok kaliteli ve verimli meyveler vermesi, ince kabuklu olması ve kabuğunun kolay çıkması, her yıl meyve vermesi, hastalıklara ve zararlılara karşı dirençli olması önem verilmesi gereken konulardır.

Ceviz Fidanının Dikimi

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.