Ocak 2017

MEYVE FİDANLARINDA ANAÇ TİPLERİ VE SEÇİMİ

23 Ocak 2017

Meyve yetiştiriciliğinde kullanılan anaçlar tohum anaçları veya klonal anaçlar olarak ikiye ayrılmaktadır. Tohum anaçları yabani tiplerin tohumlarından yetiştirilebileceği gibi belirli özellikleri için seçilmiş tiplerden seçilebilir. Bazı tohum anaçları belirli toprak zararlılarına (nematodlar gibi) veya üzerine aşılanan çeşidin kış şartlarına dayanıklılığını arttırabilmektedir.

İhtiyacınız Olan Meyve Fidanları Bir Tık Yakınınızda

05 Ocak 2017

Online olarak birbirinden kaliteli ve problemsiz bir şekilde meyve fidanı almak istediğinizde sektörün tüm rakiplerini geride bırakmış adresi fiden deposu portalı sizlerin yanında yer almaya devam ediyor. Senelerin verdiği tecrübe ve hızlı sipariş teslimi ile de ön plana çıkıyor.

Online Fidan Alımının En Hesaplı Adresi

05 Ocak 2017

Bahçelerinizde çeşit çeşit meyve fidanı dikmek, hem kendi ihtiyaçlarınızı karşılayacak kadar hem de bu işin ticaretini yapacak düzeyde bir hizmet almak istiyorsanız artık sizlere eşsiz bir hizmetin verildiği bu adresi seçebilirsiniz. Kaliteli, güvenilir ve gerekli kontrol aşamalarından geçmiş garantili bir alışveriş imkanı sunulan bir yerdir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.