Blog

Ceviz Fidanı

03 Mayıs 2019

Lezzeti ve sağladığı faydalarla önemli bir besin kaynağı olan ceviz, son yıllarda yetiştiricilerin de takibinde. Siz de ceviz fidanı satın alarak bu eşsiz yemişe dilediğiniz an erişebilirsiniz. Farklı iklim şartları için uygun bir biçimde yetiştirilen fidanlardan maksimum verim elde edebilirsiniz. Bakımı ve yetiştiriciliği zahmetsiz olan ceviz fidanları ile işin ticaretini yapabilirsiniz.

Malta Eriği Fidanı

03 Mayıs 2019

Kısa saplı ve sert bir yapıya sahip olan malta eriği fidanı bir birkaç yıl içerisinde meyve vermeye başlıyor. Sizler de bu eşsiz meyve fidanını alarak rahatlıkla yetiştiriciliğini yapabilirsiniz. Kısa sürede meyve veriyor olmasının yanı sıra dayanıklı olması da yetiştiriciler açısından değerlidir. Anavatanı Uzakdoğu olsa dahi malta eriğinin yetişme koşulları ülkemiz için oldukça uygundur.

Yerli Meyve Fidan Satışı

10 Ocak 2019

Renkli görüntüleri, birbirinden lezzetli tatları ve insan vücuduna olan faydaları ile meyveler özellikle bahçelerin olmazsa olmazları arasındadır. Yerli meyve fidan satışı ile Fidandeposu.com olarak birçok meyve fidanını sizlere sunuyoruz. Sadece elma, armut gibi çok bilinen meyve fidanları değil çok çeşitli meyve fidanlarını siz değerli müşterilerimize kaliteli olarak sunuyoruz. Siz de meyve fidanlarından satın almak ve detaylı incelemelerde bulunmak içi Fidandeposu.com'u ziyaret edebilirsiniz.

Bahçenizde ve Balkonunuzda Süs Bitkileri

10 Ocak 2019

Yaşam içerisinde yoğun tempodan bunalan insanlar doğa ile iç içe bir yerde huzurlu olmak isterler. Bu gibi durumlarda stresten biraz uzaklaşmak için yeşil olan alanlara gitmek gerekir. Bu alanlara gidemiyorsanız Fidandeposu.com size yeşili ve huzuru tek bir tıkla getirir. Fidan deposu olarak ihtiyacınız olan süs bitkilerini ve diğer birçok ürünü hizmetinize sunuyoruz.

GOJİBERRY YETİŞTİRİCİLİĞİ

24 Aralık 2018

Anavatanı Çin olan Gojiberry fidanı, artık ülkemizde de yetiştirilmektedir. Gojiberry Fidanı diğer bir adıyla kurt üzümü, hızlı büyüyen ve çabuk meyve veren bir fidandır. Çalı formlu, güçlü yetişen gojiberry fidanı 2.5-3 metreye kadar boylanabilir. Bol güneşli alanlarda yetiştirildiğinde iyi gelişim gösterir. İyi drene edilmiş, organik maddece zengin topraklarda gelişimi iyidir. 

KUŞBURNU FİDANI YETİŞTİRİCİLİĞİ

17 Aralık 2018

Ülkemiz arazilerinde doğal olarak bulunan kuşburnu bulunduğu yörelerde farklı isimlerle de anılır. Toprak özellikleri bakımından seçici olmamakla birlikte , gevşek yapıdaki , geçirgen topraklarda daha iyi sonuç vermektedir.

PEPİNO YETİŞTİRİCİLİĞİ

17 Aralık 2018

Anavatanı Kolombiya, Peru ve Şili plan Pepino artık ülkemizde de tanınmakta ve üretilmektedir.Pepino yetiştiriciliğini  açık arazide, serada ve isterseniz saksıda yapabilirsiniz. Toprak isteği bakımından fazla seçici olmayan pepino fidanı ılıman iklimi sever,+2 derecenin altında yaşamaz.Patlıcan familyasından olan bu bitki, patlıcan fidesinin yetiştiği her yerde yetişir.

Mandalina Fidanı Fiyatları

05 Aralık 2018

Kaliteli ve verimli mandalina fidanları için Fidandeposu.com adresinden güvenle alışveriş yapabilirsiniz. İri, lezzetli ve bol sulu meyvelere sahip olan ekonomik mandalina fidanı fiyatları fidancılıkla uğraşanlar için oldukça avantajlı seçenekler sunulmaktadır.

Ceviz Fidanı Çeşitleri

12 Kasım 2018

Bahçe ile ilgilenenler ticaret amaçlı ceviz ağacı yetiştirmektedir. Bu ağaçlardan elde edilen cevizler kalitesine göre fiyatlandırılmaktadır. Doğal olarak da herkes bahçesine kaliteli ceviz fidanı çeşitleri dikmeyi ister. Kaliteli meyve fidanlarımız ile yıllardır size hizmet eden online mağazamız fidandeposu.com sayesinde yüksek verimli ceviz fidanlarını satışa sunuyoruz.

Limon Fidanı Online Satış

12 Kasım 2018

Ülkemizde limon, portakal ve mandalina gibi meyvelerin üretim alanları sınırlıdır. Bu türler arasında özellikle limon fidanı yetiştirmek isteyenlerin sayısı bir hayli fazla olmasına rağmen iklimden dolayı pek çok bölgede limon yetiştirilemiyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.