Aralık 2018

GOJİBERRY YETİŞTİRİCİLİĞİ

24 Aralık 2018

Anavatanı Çin olan Gojiberry fidanı, artık ülkemizde de yetiştirilmektedir. Gojiberry Fidanı diğer bir adıyla kurt üzümü, hızlı büyüyen ve çabuk meyve veren bir fidandır. Çalı formlu, güçlü yetişen gojiberry fidanı 2.5-3 metreye kadar boylanabilir. Bol güneşli alanlarda yetiştirildiğinde iyi gelişim gösterir. İyi drene edilmiş, organik maddece zengin topraklarda gelişimi iyidir. 

KUŞBURNU FİDANI YETİŞTİRİCİLİĞİ

17 Aralık 2018

Ülkemiz arazilerinde doğal olarak bulunan kuşburnu bulunduğu yörelerde farklı isimlerle de anılır. Toprak özellikleri bakımından seçici olmamakla birlikte , gevşek yapıdaki , geçirgen topraklarda daha iyi sonuç vermektedir.

PEPİNO YETİŞTİRİCİLİĞİ

17 Aralık 2018

Anavatanı Kolombiya, Peru ve Şili plan Pepino artık ülkemizde de tanınmakta ve üretilmektedir.Pepino yetiştiriciliğini  açık arazide, serada ve isterseniz saksıda yapabilirsiniz. Toprak isteği bakımından fazla seçici olmayan pepino fidanı ılıman iklimi sever,+2 derecenin altında yaşamaz.Patlıcan familyasından olan bu bitki, patlıcan fidesinin yetiştiği her yerde yetişir.

Mandalina Fidanı Fiyatları

05 Aralık 2018

Kaliteli ve verimli mandalina fidanları için Fidandeposu.com adresinden güvenle alışveriş yapabilirsiniz. İri, lezzetli ve bol sulu meyvelere sahip olan ekonomik mandalina fidanı fiyatları fidancılıkla uğraşanlar için oldukça avantajlı seçenekler sunulmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.