Aşılı Meyve Fidanı Çeşitleri

Aşılı Meyve Fidanı Çeşitleri

01 Nisan 2018

Son zamanlarda, tarım alanların çeşitli sebeplerle azalmasıyla meyve fiyatları artışa geçmiştir. Bunun yanında, organik meyve yetiştiriciliği konusuna ilgi gösteren kişiler, aşılı meyve fidanı satın alarak kendi meyvelerini kendileri yetiştirmeye başlamıştır. Her ne şartta olursa olsun yılın 12 ayı yetiştirilebilen aşılı meyve fidanı çeşitleri giderek artış göstermekte ve alıcıların hizmetine sunulmaktadır. Fidandeposu.com ailesi olarak meyve vermesini garanti ettiğimiz aşılı meyve fidanı çeşitleri sitemizde sizin ziyaret etmenizi beklemektedir.

Aşılı Meyve Fidanı Nedir?

Aşılı meyve fidanı çeşitleri, Tarım Bakanlığı tarafından tüm kontrolleri yapılmış, sertifikalandırılmış ve meyve vermesine yardımcı olacak maddeler kullanılarak aşılanmış fidanlardır. Ayrıca bazı fidanlara farklı aşılama teknikleri kullanılmaktadır. Saksıya, bahçeye ya da verimli bir toprağa ekildiğinde sadece sulama yapılarak, fidanın kolayca meyve vermesi sağlanabilmektedir.

Aşılı Fidan Çeşitlerimiz

Aşılı meyve fidanı çeşitleri, elma, erik, armut, mürdüm eriği, şeftali, nektarin, ıhlamur, kayısı, kiraz, asma, badem, dikensiz böğürtlen, ceviz, dut, yediveren, incir, kızılcık, fındık, hurma, kestane, mandalina, portakal, limon, hünnap, greyfurt, kuşburnu, kivi, muşmula, yenidünya, nar, vişne, gojiberry, çilek, çitlembik ve yaban mersini şeklindedir. Ayrıca, saydığımız meyve çeşitlerin de kendi aralarında çeşitleri Fidandeposu.com'da yer almaktadır.

Aşılı Meyve Fidanı Teslimatı

Fidandeposu.com sitemizde, kaliteli, hızlı büyüyen ve kolayca meyve veren fidanlarımızın teslimatı oldukça özenli gerçekleştirilmektedir. Fidanlarımızın gönderimi kökleri topraklı ve hava alan poşetlerle korunmalı olarak yapılmaktadır.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.