Bahçenize Renk Katacak Süs Fidanı

Bahçenize Renk Katacak Süs Fidanı

23 Haziran 2017

Havaların ısınmasıyla birlikte başlayan bahçe sezonu telaşı da başlamış olur. Çeşitli süs fidanı süslemeleri ile yaşam alanınızın havasını değiştirebilir doğal bir ortamda yaşamanın keyfine varabilirsiniz. Bahçesi olmayanlar ise balkonlarında hazırlayacakları yeşil köşelere süs fidanı ekerek bahçe tadını yakalayabilirler.

Şehrin gürültüsünden, yoğun tempodan ve kirli havadan uzaklaşarak mis gibi çiçek kokuları arasında çayını yudumlamak herhalde bütün dertleri ve günün yorgunluğunu atmak için yeterli olacaktır.

Süs fidanı dikiminde önemli olan noktalar; dikileceği yer, dikim şekli ve dikim sonrası nasıl bir bakım yapılacağıdır. Bazı fidanların özellikle bir dikim mevsimi vardır. Mesela; çıplak köklü fidanlar, uyku mevsimleri olan kasım ve nisan aylarında dikilmelidir. Tüplü fidan denilen fidan çeşidini ise ayrım olmadan yılın herhangi bir gününde dikmeniz yeterli olur. Fidanın tutması için dikim kurallarına uymak önem arz etmektedir.

Fidan dikerken ne toprakta hava boşluğu bırakacak kadar sığ ne de çok fazla derin dikilmemelidir. Dikim yaparken fidanın kök yapısının bozulmaması için kıvırıp kırmamaya dikkat edilmelidir.

Siz de fidandeposu.com linkini tıklayarak bu büyülü dünyanın içine katılabilir, uygun fiyatlarla alabileceğiniz süs fidanı çeşitlerini bahçe ya da evinizin çeşitli köşelerinde kullanarak bahar havasını yaşayıp bahçe dekorunuzu tamamlayabilirsiniz. Çeşit çeşit rengarenk fidanlar alarak doğaya duyduğunuz özleminizi evinizde giderebilirsiniz. Kolay sipariş olanakları ve güvenilir ulaşım imkanları ile fidandeposu.com size sonsuz hizmetler sunmaktadır.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.