Bodur Meyve Fidanları

Bodur Meyve Fidanları

06 Kasım 2017

Bodur meyve fidanı denildiğinde akla ilk gelen, elde edilen meyvenin küçük boyutlu olması gibi görünse de durum böyle değildir. Bodur meyve fidanları anaç kısmı (kökü) kısa fidanlardır dolayısıyla ağaç haline geldikleri dönemde de boyları fazla uzamaz. Bu nedenle bodur meyve fidanları olarak adlandırılırlar.

Neden Çok Tercih Ediliyor?

Ekonomik faaliyet alanlarının tamamında olduğu gibi meyve üreticiliği alanında da en önemli öncelik en az maliyetle kaliteli ve verimli üretimi yapmaktır. Bu nedenle meyve üreticileri açısından en çok tercih edilen fidan türü bodur meyve fidan çeşitleridir.

Bodur meyve fidanı avantajları

* Az yer kaplamasından dolayı daha çok fidan ekebilme imkanı

* İlaçlama, hasat, budama gibi bakımlarının kolay yapılabilmesinden dolayı maliyetinin düşük olması

* Kaliteli ve sürekli meyve verimi

* Yatırımın kısa sürede kendisini amorti etmesi

* Değişen şartlara ve taleplere kolay uyum sağlaması

Kaliteli Fidan Nasıl Temin Edilir?

Fidan tercihi yaparken ilk dikkat edilmesi gereken husus sertifikalı fidan kullanmaktır. İster kendi tüketiminiz için isterseniz profesyonel meyve yetiştiriciliği için aradığınız her tür bodur meyve fidanları fidandeposu.com adresimizde mevcuttur. İnternet sitemiz üzerinden yapılan 100 TL ve üzeri meyve fidanı alışverişlerinde ücretsiz kargo hizmeti verilmektedir. Gıda ve Tarım bakanlığından sertifikalı ürünlerimizle ister yerli ister ithal meyve fidanı İhtiyacınızda fidandeposu.com online fidan satış sitesi ile hizmetinizdeyiz.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.