Böğürtlen Fidan Çeşitleri

Böğürtlen Fidan Çeşitleri

20 Ocak 2018

Böğürtlen içinde birçok vitamin barındıran insanlar için oldukça şifalı bir meyvedir. Durum böyle olunca insanlar böğürtleni gerek meyve olarak yerken gerekse reçel gibi besin kaynaklarının yapımında tercih etmektedir. Bir anlamda böğürtlen meyvesi insanlar için ticari amaçla üretilmektedir. Talebin çok olduğu böğürtlenin çeşitli türleri bulunuyor. Bu türler doğru topraklara ekildiğinde verim ve kalite artıyor.

Online fidan satış sitesi fidandeposu.com'da, böğürtlen fidan çeşitleri arasında cebenci dikensiz böğürtlen fidanı, arapaho dikensiz böğürtlen fidanı, brazos böğürtlen fidanı ve bursa dikensiz böğürtlen fidanı çeşitleri bulunmaktadır. Kaliteli üretim için kaliteli fidanlar ekmek gerekir.

Böğürtlen Türleri Hakkında Bilgi

Cebenci dikensi böğürtlen orta irilikte ve yüksek verimdedir. Meyve oldukça sulu ve tatlıdır. Arapaho dikensiz böğürtlen türü ise orta iriliktedir ve meyvesi yuvarlaktır. Brazos böğürtleni meyvesi iridir. Bu böğürtlen türü ekşi ve oldukça suludur. Brazos böğürtleni temmuz ayında meyve verir. Bursa dikensiz böğürtlen fidan çeşitleri üzerinde üretilen meyve orta büyüklükte, sulu ve ekşidir.

Böğürtlen Fidanı Nereden Alınır?

Kaliteli böğürtlen fidan çeşitleri en uygun şartlarda fidandeposu.com adresi üzerinden satın alınabilir. Fidandeposu.com adresi üzerinden satılan böğürtlen fidanları çeşitli türlerdedir. Bu ürünler firmada tüplü olarak yer alıyor ve müşterilere satılıyor. Böğürtlen fidanları aşılı olduğu için verim çok yüksektir. Aşılı, sertifikalı ve garantili böğürtlen fidanlarını site üzerinden kredi kartı ve taksitli ödeme ile satın alabilirsiniz.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.