Ceviz Fidanı

Ceviz Fidanı

03 Mayıs 2019

Bereketli ürün hasadı sağlayan fidanlar özel olarak yetiştirilmektedir. Her bir fidan aşılanmıştır. 80 cm'ye kadar boyu olan fidanların kökleri de açıktadır. Böylece rahatlıkla fidanları dikebilirsiniz. Hemen hemen her iklim tipine ve toprağa uyum sağlayabilen fidanları dilerseniz bahçenize dilerseniz tarlanıza dikebilirsiniz.

 

 Online Ceviz Fidanı Satışı

 

 Temin etmek istediğiniz ceviz fidanına dair tüm detayları ve yetişme koşullarını sizler ile paylaşıyoruz. Siz de ceviz fidanı online satış hizmetlerinden yararlanarak dilediğiniz kadar ceviz fidanını anında temin etmiş olursunuz. Kasım ayından başlayarak mart ayına kadar dikimini yapabileceğiniz cevizlerin toprağa kök salması daha kolay oluyor.

 

 Kabuktan kolay ayrılan özelliğe sahip ceviz fidanları ile kısa süre içerisinde meyve almaya başlayabilirsiniz. Bu süreç içerisinde yardıma ihtiyaç duyduğunuzda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Unutmamanız gerekir ki her ceviz fidanı aynı kaliteye sahip değildir. Fakat sizlerin online satış ile temin edeceğiniz fidanların her biri eşit kaliteye sahiptir. Böylece sıkıntı yaşamadan ceviz yetiştiriciliği yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Çeşitli hastalıklara karşı da direnci fazla olan fidanın meyvesi de boldur.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.