Ceviz Fidanı Çeşitleri

Ceviz Fidanı Çeşitleri

12 Kasım 2018

Bahçe ile ilgilenenler ticaret amaçlı ceviz ağacı yetiştirmektedir. Bu ağaçlardan elde edilen cevizler kalitesine göre fiyatlandırılmaktadır. Doğal olarak da herkes bahçesine kaliteli ceviz fidanı çeşitleri dikmeyi ister. Kaliteli meyve fidanlarımız ile yıllardır size hizmet eden online mağazamız fidandeposu.com sayesinde yüksek verimli ceviz fidanlarını satışa sunuyoruz.

En Uygun Ceviz Fidanı Fiyatları

online ceviz fidan

Ticari amaçla veya yemek amaçlı kaliteli ve lezzetli ceviz veren ağaçlar dikmek isteyen müşterilerimiz fidandeposu.com adresimizi ziyaret ederek detaylı bilgi alabilir. Firmamızda Bilecik, Chandler, Yalova, Fernette ve Pedro gibi ceviz fidanı çeşitleri yer almaktadır. Bu ceviz fidanlarının verimi dikileceği rakıma ve iklime göre değişiklik göstermektedir. Ceviz türlerimiz arasında en çok tercih edileni ise Amerikan Chandler cevizidir. Bu türde meyve ince kabuklu olup cevizin kabuğu kolay bir şekilde kırılmaktadır. Meyvenin iç kalitesi son derece yüksek olup verim diğer türlere göre daha fazladır.

Ceviz Fidanı Nasıl Satılıyor?

ceviz fidani cesitleri

Firma olarak her türlü ceviz fidanını açık kök veya tüplü olarak satışa sunuyoruz. Firmamızda satışa sunulan ceviz fidanları kendi üretimimiz olup aşıları tarafımızca yapılmaktadır. 2 yaşına gelen ceviz fidanlarımız satışa sunulduğundan fidanların tutmama sıkıntısı olmamaktadır. Tercihe göre 3 ve 4 yaşında ceviz fidanlarımızın da satışı mevcuttur. Online alışveriş keyfiyle dilediğiniz meyve fidanına ulaşmak için fidandeposu.com’u ziyaret edin!

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.