Limon Fidanı Online Satış

Limon Fidanı Online Satış

12 Kasım 2018

Ülkemizde limon, portakal ve mandalina gibi meyvelerin üretim alanları sınırlıdır. Bu türler arasında özellikle limon fidanı yetiştirmek isteyenlerin sayısı bir hayli fazla olmasına rağmen iklimden dolayı pek çok bölgede limon yetiştirilemiyor. Ancak firma olarak bu sorunun üstesinden gelerek Türkiye geneline uyum sağlayan limon fidesi üretmeyi başardık. Kendi aşımız olan limon fidelerimiz artık birçok bölgede kolay bir şekilde yetişebiliyor.

Limon Fidesi Nereden Alınır?

limon fidani online satis

Evinin bahçesinde veya balkonunda limon fidesi yetiştirmek isteyen müşterilerimiz fidandeposu.com adresi üzerinden bizimle iletişime geçebilir. Firmamızda limon fidanı online satış işlemlerini 7 gün 24 saat gerçekleştiriyoruz. Kendi özel aşılarımız olan limon fidanlarımız 2 türden oluşmaktadır. Birinci tür daha çok sıcak bölgeleri seven ve bu bölgelerde olan limon fidanıdır. İkinci tür ise halk arasında Rize türü olarak da bilinen soğuğa ve don olayına karşı dayanıklı türdür. Bu iki türden de limon fidanı satışlarımız bulunmaktadır.

Limon Fidesi Özellikleri Nelerdir?

yediveren limon fidani

Fidandeposu.com olarak limon fidanı online satış işlemlerini yaparken müşterilerimize en kısa sürede ürünü ulaştırmaya gayret ediyoruz. Limon fidanlarımız arasında yediveren olarak bilinen tür de bulunmaktadır. Sitemiz üzerinden yaptığımız meyve fidanı satışlarında müşterilerimize kapıda ödeme seçeneğini de sunuyoruz. Pek çok meyve fidanı çeşidine en uygun fiyatlarla ulaşabileceğiniz online fidan satış mağazamıza bekliyoruz.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.