Malta Eriği Fidanı

Malta Eriği Fidanı

03 Mayıs 2019

Yaz meyvelerinin müjdeleyicisi olarak da bilinen malta eriği fidanı, seralarda da yetiştirilebilir. Çünkü fidanın 10 metreye kadar uzayabilmektedir. Yıl boyunca yaprakları da yeşil kalan fidan dünyanın birçok yerinde oldukça talep görüyor.

 

 Online Malta Eriği Fidan Satışı

 

 Sizler de malta eriği fidanlarına online satışlarımız ile sahip olabilirsiniz. Güneş alan ve suyu geçirgen topraklarda kolaylıkla yetiştiriciliği yapılabilecek olan fidan hastalıklara karşı da dirençlidir. Böylece satın aldığınız malta eriği fidanının her birinden aynı ölçüde verim alma imkanı elde edersiniz. Siz malta eriği fidanı online satış hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Böylece istediğiniz kadar meyve fidanı kapınıza kadar gelmiş olacaktır.

 

 Dilerseniz meyvenin hasadını yaptıktan sonra da 8 derece ile 10 derece sıcaklığa sahip bir mekanda kısa süre depolayabilirsiniz. Malta eriğinin fidanı sonbahar başlangıcı ile birlikte dikilir. Ayrıca dikildikten birkaç yıl sonra mayıs ayında da meyve vermeye başlar. Klasik fidan seçenekleri dışında kalan alternatifleri de değerlendirebilirsiniz. Dilerseniz bodur dilerseniz de yarı bodur malta eriği fidanı sipariş edebilirsiniz. Bu tamamen sizin tercihinize ve ihtiyacınıza göre belirlenebilir.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.