Nektarin Fidanı Çeşitleri

Nektarin Fidanı Çeşitleri

01 Nisan 2018

Nektarin, halk tarafından tüysüz şeftali olarak bilinmektedir. Nektarin şeftaliye oranla daha küçük meyve vermektedir ve bu nedenle de şeftaliye göre daha az suya ihtiyaç duyar. Nektarin bakımı ülkemizin hemen hemen her yerinde mümkün olmaktadır, bu nedenle nektarin yetiştiriciliğine ülkemizde oldukça sık rastlanmaktadır. Evde bahçede ya da saksı içerisinde bile nektarin yetiştirilebilir. Nektarin fidanı çeşitleri ile farklı nektarin türlerini elde etmek mümkündür.

En çok bilinen nektarin fidanı çeşitleri sweet lady nektarin fidanı, beyaz tüysüz nektarin fidanı, amiga nektarin fidanı, caldesi 2000 nektarin fidanı, Venüs nektarin fidanı, big top nektarin fidanı ve big bang nektarin fidanı olarak sayılabilir. Her çeşit meyve fidan satışını gerçekleştiren, www.fidandeposu.com adresinde nektarin fidanları da bulunmaktadır. Online alışveriş imkanı sunan fidandeposu.com, aşılı, farklı boylarda, çıplak köklü, saksı ile ya da tüplü olarak sunduğu seçenekler ile her çeşit fidanı istenilen şekilde tarafınıza ulaştırmaktadır.

Fidandeposu.com' un Faydaları

Fidandeposu.com her türlü fidan alışverişinizi online olarak yapmanızı sağlar. Bunun yanında, seçilen nektarin fidanı çeşitleri ile ilgili bütün detayları sunarak, hangi boy ve ne çeşit fidan alacağınız konusunda bilgilendirme yapmaktadır. Satın alacağınız meyve fidanı hakkında daha ayrıntılı bilgi isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Taksitli ödeme avantajlarından ve indirimli fiyatlardan faydalanmak için online mağazamızı takip edebilirsiniz.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.