Şeftali Fidan Çeşitleri

Şeftali Fidan Çeşitleri

12 Mart 2018

Meyve ağacı dikmek bahçesi olan herkesin hedefidir. İnsanlar evlerinin bahçelerine keyfi olarak veya daha büyük arazilerde ticari amaçlı olarak şeftali fidanı dikmektedir. Bu anlamda bahçesine fidan dikmek isteyen herkes aşılı, garantili ve sertifikalı şeftali fidan çeşitleri arasında istedikleri türde fidanı dikme şansını elde edebilirler.

Şeftali fidanı satın almak için fidandeposu.com adresi online fidan mağazasından alışverişe başlayarak garantili ve aşılı şeftali fidanlarını uygun fiyatlara kaliteli bir hizmet eşliğinde satın alabilirsiniz. Fidan deposu adresinde satışa sunulan fidanlar tamamen firmanın kendi üretim fidanları olduğu için % 100 garantilidir. Firmada bulunan şeftali fidan çeşitleri açık kök veya tüplü olarak satışa sunulmaktadır. Ürünler hızlı kargo seçeneği ile alıcılara 2 gün içinde ulaştırılmaktadır.

Şeftali Fidanlarında Hangi Türler Bulunmaktadır?

Türkiye'de fidan denildiği zaman akla fidandeposu.com sitesi gelmektedir. Hem üretici hem de pazarlayıcı rolünde görev yapan firmada her iklime ve toprak yapısına göre şeftali fidanı bulunuyor. Firmanın kendi aşılı ürünleri olan şeftali fidan çeşitleri arasında richmay şeftali fidanı, hale şeftali fidanı, on numara şeftali fidanı, red star şeftali fidanı, domat şeftali fidanı, summerlady şeftali fidanı,cresthaven şeftali fidanı, elegantlady şeftali fidanı, glohaven şeftali fidanı, richlady şeftali fidanı, royalglory şeftali fidanı, dixired şeftali fidanı, rubyrich şeftali fidanı ve springlady şeftali fidanı firmanın ürünleri arasında yer alıyor.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.