Zeytin Fidanı Çeşitleri

Zeytin Fidanı Çeşitleri

10 Ekim 2018

Farklı anaç gövdelere aşılanmış olan zeytin fidanı çeşitleri için Fidandeposu.com'dan sipariş oluşturabilirsiniz. Dayanıklı ve her toprağa kolayca uyum sağlayabilen anaç fidanlar, dikime hazır halde gönderilmektedir. Verimli, iri meyveli, zor koşullara karşı dayanıklı bitki fidanları bulunan online fidan satış mağazamızda güvenli ve garantili alışveriş imkanı bulmak mümkün.

kaliteli zeytin fidani

Akdeniz iklimine alışkın olan zeytin fidanları, gerekli ışıklanma ve sıcaklık ayarlandığı zaman her yerde kolaylıkla yetiştirilebilir. Çok sayıda zeytin fidanı çeşitleri bulunan sitemizde, istediğiniz tür fidanı "fidan al" sekmesinden satın alabilirsiniz.

Fidandeposu.com Zeytin Fidanları

 1. Memecik Zeytin Fidanı
 2. Manzalina Zeytin Fidanı
 3. Sarıulak Zeytin Fidanı
 4. Sikitita (bodur) Zeytin Fidanı
 5. Koroneiki (bodur) Zeytin Fidanı
 6. Arbosana (bodur) Zeytin Fidanı
 7. Arbequina (bodur) Zeytin Fidanı
 8. Çekişte Zeytin Fidanı
 9. Ödemiş Eşek Zeytin Fidanı
 10. Domat Zeytin Fidanı
 11. Edremit (Ayvalık) Zeytin Fidanı
 12. Gemlik(Tirilye) Zeytin Fidanı

zeytin fidan fiyatlari

Zeytinin Faydaları

Kahvaltı sofralarının vazgeçilmezi olan zeytin, hem kahvaltılık olarak hem de zeytinyağı olarak üretilmektedir. Çeşit çeşit büyüklüklere sahip etli ve iri çekirdekli bir meyve olan zeytin genellikle siyah ve yeşil renktedir. Yağ içeriği çok yüksek olan zeytin aynı zamanda oldukça da sağlıklı bir besindir.

A, D, E ve K vitaminleri açısından zengin olan zeytin aynı zamanda vücuttaki kalsiyum kaybını da engellemektedir. Faydaları saymakla bitmeyen zeytin birçok kanser türünde de koruyucu etki göstermektedir.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.